Kontakt

Ta kontakt med oss

La oss høre hvilke utfordringer du står ovenfor. Vi ønsker å være en del av din suksess.

Lokale avdelinger

Våre medarbeidere

Norstat - Contact
Norstat - Team

Nina C. Kulås

Administrerende direktør

T: +47 21 300 301
nina.kulas@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Pernille Vermedal Høgh

Salgs- og markedssjef

T: +47 454 87 177
pernille.vermedal.hogh@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Andreas Wettre

Senior Prosjektleder

T: +47 21 300 361
andreas.wettre@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Audun Michael Knudsen

Prosjektleder

T: +47 21 300 318
audun@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Camilla Viken

Prosjektleder

T: +47 21 300 303
camilla.viken@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Carina Steven

Prosjektleder

T: +47 21 300 308
carina.steven@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Cato Holmengen

Prosjektleder

T: +47 61 504 751
cato.holmengen@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Geir Hobberstad

Senior Prosjektleder

T: +47 21 300 304
geir.hobberstad@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Ida Aagaard Ryberg

Senior Prosjektleder

T: +47 21 300 317
ida.ryberg@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Linn Nordeidet

Panel Manager

T: +47 21 300 306
linn.nordeidet@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

May Tone Inversen

Prosjektassistent

T: +47 21 300 300
may.tone.iversen@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Michael Sagnes

Prosjektleder/panel

T: +47 21 300 309
michael.sagnes@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Peder Røsand

Prosjektleder

T: +47 21 300 369
peder.rosand@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Peter Brunell

Senior Prosjektleder

T: +47 21 300 314
peter.brunell@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Roar Teige

Senior Prosjektleder

T: +47 21 300 305
roar.teige@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Silja Fagerlund Lindsø

Prosjektleder

T: +47 21 300 311
silja-fagerlund.lindso@norstat.no

Norstat - Contact
Norstat - Team

Silje Sætermoen

Senior Prosjektleder

T: +47 477 104 17
silje.saetermoen@norstat.no

Nina C. Kulås
Administrerende direktør

Pernille Vermedal Høgh
Salgs- og markedssjef

Andreas Wettre
Senior Prosjektleder

Audun Michael Knudsen
Prosjektleder

Camilla Viken
Prosjektleder

Carina Steven
Prosjektleder

Cato Holmengen
Prosjektleder

Geir Hobberstad
Senior Prosjektleder

Ida Aagaard Ryberg
Senior Prosjektleder

Linn Nordeidet
Panel Manager

May Tone Inversen
Prosjektassistent

Michael Sagnes
Prosjektleder/panel

Peder Røsand
Prosjektleder

Peter Brunell
Senior Prosjektleder

Roar Teige
Senior Prosjektleder

Silja Fagerlund Lindsø
Prosjektleder

Silje Sætermoen
Senior Prosjektleder

Oslo

Norstat Norge

Norstat Norge AS
Fridtjof Nansens Plass 2, 0160 Oslo
Norway
T: +47 21 300 300
E: info(at)norstat.no

Lillehammer

Feltavdelinger Lillehammer

Norstat Norge AS
Elvegata 19, 2609 Lillehammer
Norway
E: lillehammer(at)norstat.no

Trondheim

Feltavdelinger Trondheim

Norstat Norge AS
Bassengbakken 1, 7042 Trondheim
Norway
E: trondheim(at)norstat.no

Oslo - F2F

Oslo (personlig intervju)

Norstat Norge AS
Karl Johans gate 13, 0154 Oslo
Norway
E: pi_jobb(at)norstat.no

Hvor du finner oss

Abonner
på nyhetsbrevet vårt